Konkurs Czysty Świat


baner_promocja_za_rogiem
Oczyść świat, pstryknij fotkę i wygraj pod choinkę Karty Podarunkowe Saturn i Media Markt. Doskonały prezent dla Ciebie albo Twoich bliskich.Oczyść świat, pstryknij fotkę i wygraj pod choinkę Karty Podarunkowe Saturn i Media Markt. Doskonały prezent dla Ciebie albo Twoich bliskich.

Wystarczy:

Ściągnąć ze strony www.promocjazarogiem.pl/aplikacja.html aplikację, zainstalować ją i wyszukać najbliższy punkt zbiórki elektrośmieci firmy REMONDIS Electrorecycling (w tej chwili w całej Polsce jest 126 takich Punktów, głównie w dużych miastach). Potem trzeba zrobić zdjęcie, na którym widać jak wrzucacie do pojemnika albo przekazujecie w Punkcie Zbiórki stare popsute elektroniczne urządzenie: radio, suszarkę, mp3, telewizor, lodówkę … co tam Wam się uda w piwnicy znaleźć :-).

Zdjęcia wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 grudnia br. Na zwycięzców czekają Karty Podarunkowe Saturn i Media Markt od fundatora Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

1 miejsce – 200 PLN
2 miejsce – 100 PLN
3 miejsce – 50 PLN.

Zdjęcia oceniać będzie komisja w skład której wejdą przedstawiciele organizatorów konkursu, którymi są Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. oraz portal www.PromocjaZaRogiem.pl.

W mailu proszę podać swoje imię i miasto, w którym zrobiliście zdjęcie. O dokładne dane poprosimy dopiero zwycięzców po zakończeniu konkursu. Przesłanie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego ewentualne zamieszczenie na naszym profilu. Zapraszamy też do polubienia profilu firmy REMONIDS Electrorecycling na Facebooku ;-).

Organizatorzy konkursu „Czysty Świat” - chcą zwrócić Waszą uwagę na problem ochrony środowiska i zachęcić wszystkich, komu nie są obojętne te kwestie, do korzystania z nowych pomysłów i propagowania ekologicznych zachowań. To nasz świat, warto o niego dbać!

 © 2019 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.