Sprzątnij grata razem z nami


Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego zaprasza na Eko Weekend. W dniach 23-25 listopada w sklepie Media Markt przy ul. Będzińskiej 80 w Czeladzi odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego.

 

eko_weekend

Eko Weekend to akcja, która daje możliwość aktywnego włączenia się w działania na rzecz ochrony środowiska. W dniach 23-25 listopada (w godzinach 9:00 – 19:00) mieszkańcy mogą przynosić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Każdy, kto przyniesie dowolne elektrośmieci, np. stary telewizor, mikser, pralkę, komputer, kuchenkę, itp. w zamian otrzyma upominek oraz będzie mógł wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Zebrane elektroodpady przekazane zostaną firmie Remondis Electrorecycling, która w bezpieczny dla środowiska sposób podda je recyklingowi. Odzyskane surowce posłużą do wyprodukowania nowych urządzeń, bez konieczności eksploatacji złóż naturalnych.


Kontakt dla mediów:

Kinga Ozimek

Specjalista ds. Marketingu

Tel.: 667 65 40 48

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 © 2019 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.